Jak konkrétně pomoci

Staňte se členem spolku

Máte rádi kočky, chtěli byste přispět na chod spolku a stát se součástí našeho týmu? Pak stačí vyplnit přihlášku a doručit na adresu spolku. Členský příspěvek činí 300,-Kč za osobu na rok.

Přispějte jednorázově či pravidelně

Uvítáme jakoukoli výši příspěvku. Finanční dar lze při splnění zákonem daných podmínek odečíst od základu daně z příjmů. Potvrzení Vám vystavíme na žádost.

Věnujte hmotný dar

• Kočičí krmivo - granule, konzervy, kočičí mléko, pamlsky
  • Kočičí stelivo
  • Hračky, pelíšky
  • Hygienické podložky na přebalování dětí (podložky do pelíšků nemocným kočičkám
  • Úklidové a čistící prostředky

Předání hmotných darů je na domluvě. Můžete dovézt přímo do depozita paní Synkové a nebo si dar vyzvedneme na jiném místě dle aktuálních časových a jízdních možností členů spolku.

Poskytněte dočasné přístřeší (depozitum)

Někdy bývá kapacita našich současných depozit plně obsazena, zejména v období jara a léta, proto uvítáme každého člověka, který by si vzal kočičku do dočasné péče, než se pro ni najde trvalý domov. Více info zde.

Kastrujte

Pokud neplánujete chovnou stanici, určitě nechte své kočky vykastrovat. Zamezíte tím nejen pozdějším problémům, kam s koťaty, ale například i nežádoucímu značkování u kocourů či velice hlučnému (pro kočičí organizmus zatěžujícímu) mrouskání. Kočka může zabřeznout již v 5. měsících věku! Více o kastracích zde.

Kastrace jsou tím nejefektivnějším a nejetičtějším řešením, jak dalšímu množení nechtěných zvířat jednou provždy zabránit. Opuštěných koček jsou tisíce a není možné najít pro všechny nový domov!

Nechceme být k jejich osudu lhostejní.

Prosím, nebuďte ani vy. Je mnoho způsobů, jak pomoci... Děkujeme.

2023 Spolek pro kočku Příbram | Všechna práva vyhrazena.