Adopce aneb je kočka to pravé zvíře pro vás?

Stojíte před rozhodnutím, zda přijmout nového zvířecího člena do rodiny? Ať už kvůli žadonícím dětem nebo čistě proto, že hledáte společníka a cítíte, že právě kočka je ta pravá?

Pak nezapomínejte, že adopce kočičky (pokud si domů donesete malého kočičího kamaráda)
je závazek téměř na 20 let vašeho života.

Pokud opravdu zvažujete adopci koťátka, počítejte s tím, že je třeba spousta a spousta času věnovat jeho socializaci a kontrole, abyste si byli jistí, že konečný výsledek bude správně vychovaná dospělá kočka.

Kočky k adopci

Mé jméno je Vivi a jsem cca 6 měsíců stará. Mám za sebou očkování. Dne 3. 12. 2023 jsem byla nalezena na Drkolnově.

Mé jméno je Broňa a jsem cca 1 rok a půl starý kocour. Podstoupil jsem kastraci a očkování. Byl jsem přinesen do spolku poté co mi zemřel majitel, stalo se tak 6.4.2023.

Kočka do vašeho života vnese teplo, blaho a duševní klid. Může naučit vaše dítě empatii (vcítění se do druhého) a zároveň si zachová svá tajemství.

Pokud můžete udělat takový závazek a osvojit si kočičku, neváhejte, ona je připravena,
aby zlepšila váš život takovým způsobem, jakým to dokáže jen spřízněná duše
.

2023 Spolek pro kočku Příbram | Všechna práva vyhrazena.